Čas na serveru 11:03:41

Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka

Id: 74207

Španělka

  •  / Španělka / Jaroslav Veris (Zamazal)

tužka/papír, rozměr 60,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, podlepeno lepenkou, podklad pomačkán, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 821x

Vyvolávací cena:
800