Čas na serveru 02:17:21

Jaroslav Veris (Zamazal)
Stojící dívka

Id: 1801

Stojící dívka

  •  / Stojící dívka / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno Paris 64, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1490x

Vyvolávací cena: