Čas na serveru 20:14:28

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sultán

Id: 112119

Sultán

  •  / Sultán / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/papír, rozměr 57 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1512x

Vyvolávací cena:

1 400