Čas na serveru 12:27:29

Jaroslav Veris (Zamazal)
Surrealistická krajina

Id: 56707

Surrealistická krajina

  •  / Surrealistická krajina / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 58 x 41 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 6651x

Vyvolávací cena:
2 800

33 000

Příhozy: 62