Čas na serveru 02:27:51

Jaroslav Veris (Zamazal)
Torzo

Id: 136603

Torzo

  •  / Torzo / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozeno skvrnami

zobrazeno: 1470x

Vyvolávací cena:
500

4 200