Čas na serveru 10:33:24

Jaroslav Veris (Zamazal)
Veliký ptačí trh

Id: 74101

Veliký ptačí trh

  •  / Veliký ptačí trh / Jaroslav Veris (Zamazal)

konvolut pěti kusů kreseb, celková velikost 59 x 44 cm, signováno, paspartováno, původní stav, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 772x

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

15.5.2017, 20:48:00

15.5.2017 20:42 1 800 Kč