Čas na serveru 03:35:22

Jaroslav Veris (Zamazal)
Vzpomínka na rok 1968

Id: 145312

Vzpomínka na rok 1968

  •  / Vzpomínka na rok 1968 / Jaroslav Veris (Zamazal)

koláž/olej/karton, rozměr 46 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, rámováno

zobrazeno: 1146x

Vyvolávací cena:

8 000