Čas na serveru 11:46:28

Jaroslav Veris (Zamazal)
Z Francie

Id: 96804

Z Francie

  •  / Z Francie / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/karton, rozměr 32 x 77 cm, signováno vlevo dole, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 885x

Vyvolávací cena:

9 050