Čas na serveru 18:21:18

Jaroslav Veris (Zamazal)
Žena v síti

Id: 6503

Žena v síti

  •  / Žena v síti / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 52 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno paspartováno, zaskleno, vše ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2161x

Vyvolávací cena:
1 800

16 000