Čas na serveru 10:00:55

Jaroslav Veris (Zamazal)
Zima na Vltavě

Id: 413

Zima na Vltavě

  •  / Zima na Vltavě / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/karton, rozměr 43 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 1948, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 1937x

Vyvolávací cena:

7 000