Čas na serveru 23:13:35

Jaroslav Veris (Zamazal)
Zima na Vltavě

Id: 74404

Zima na Vltavě

  •  / Zima na Vltavě / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/karton, rozměr 43 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 1948, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2182x

Vyvolávací cena:

7 500