Čas na serveru 02:51:24

Jaroslav Veris (Zamazal)
Zimní chaloupky

Id: 9101

Zimní chaloupky

  •  / Zimní chaloupky / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 31,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 1260x

Vyvolávací cena:
1 200

3 200