Čas na serveru 19:26:08

Josef Zamazal
Zimní den

Id: 223807

Zimní den

  •  / Zimní den / Josef  Zamazal
  •  / Zimní den / Josef  Zamazal
  •  / Zimní den / Josef  Zamazal
  •  / Zimní den / Josef  Zamazal

malba/plátno/lepenka, rozměr ve výřezu 27 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2052x

Vyvolávací cena:
1 200

7 500