Čas na serveru 07:10:18

Josef Zamazal
Zimní den

Id: 223807

Zimní den

  •  / Zimní den / Josef  Zamazal
  •  / Zimní den / Josef  Zamazal
  •  / Zimní den / Josef  Zamazal
  •  / Zimní den / Josef  Zamazal

malba/plátno/lepenka, rozměr ve výřezu 27 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1652x

Vyvolávací cena:
1 200

7 500