Čas na serveru 14:46:17

Jaroslav Věšín
Kočovníci

Id: 122801

Kočovníci

  •  / Kočovníci / Jaroslav Věšín

olej/plátno, rozměr 19,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, rámováno, obraz i rám ve zcela původním dobrém stavu viz foto, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 5890x

Vyvolávací cena:
8 000

64 500

Příhozy: 72