Čas na serveru 01:33:35

Jaroslav Věšín
Lovecká scéna

Id: 69901

Lovecká scéna

  •  / Lovecká scéna / Jaroslav Věšín

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vlevo dole, popis, dekorativně adjustováno, původní stav, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové přiložen

zobrazeno: 6686x

Vyvolávací cena:
60 000

92 000