Čas na serveru 16:38:13

Jaroslav Věšín
Odjezd na lov

Id: 250914

Odjezd na lov

  •  / Odjezd na lov / Jaroslav Věšín

olej/plátno, rozměr 64 x 94 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně expertiza historika umění a výtvarného kritika prof. K. B. Madla z roku 1926 a expertiza akad. malíře a grafika prof. F. Sembdnera z roku 1944, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, dekorativně adjustováno,po

zobrazeno: 5780x

Vyvolávací cena:
14 000

255 000

Příhozy: 113