Čas na serveru 19:49:12

Jaroslav Věšín
Projížďka

Id: 343906

Projížďka

  •  / Projížďka / Jaroslav Věšín

olej/dřevo, rozměr 20,5 x 36,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 3067x

Vyvolávací cena:
7 500

71 000