Čas na serveru 19:18:34

Jaroslav Věšín
Rozhovor

Id: 203201

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Jaroslav Věšín
  •  / Rozhovor / Jaroslav Věšín
  •  / Rozhovor / Jaroslav Věšín

olej/plátno, rozměr 58,5 x 37,5 cm, značeno vlevo dole, v minulosti značně restaurováno, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 13555x

Vyvolávací cena:

47 000