Čas na serveru 02:12:14

Jaroslav Věšín
Zimní lov

Id: 315901

Zimní lov

  •  / Zimní lov / Jaroslav Věšín

olej/plátno/karton, rozměr 53,5 x 76,5 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, dekorativně rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 5836x

Vyvolávací cena:
20 000

69 000