Čas na serveru 04:22:50

Jaroslav Vlasák
Entita

Id: 510102

Entita

  •  / Entita / Jaroslav Vlasák
  •  / Entita / Jaroslav Vlasák
  •  / Entita / Jaroslav Vlasák
  •  / Entita / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 95 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2669x

Vyvolávací cena:

8 000