Čas na serveru 05:16:35

Jaroslav Vlasák
Euforie

Id: 438102

Euforie

  •  / Euforie / Jaroslav Vlasák
  •  / Euforie / Jaroslav Vlasák
  •  / Euforie / Jaroslav Vlasák
  •  / Euforie / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, olej/akryl/karton, strukturální malba, rozměr 90 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 46622x

Vyvolávací cena:
7 500

29 000