Čas na serveru 04:45:31

Jaroslav Vlasák
Experiment

Id: 404101

Experiment

  •  / Experiment / Jaroslav Vlasák

strukturální malba, olej/akryl/malířská deska, rozměr 53 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 5213x

Vyvolávací cena:

14 500