Čas na serveru 05:20:38

Jaroslav Vlasák
Fata morgana

Id: 472302

Fata morgana

  •  / Fata morgana / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, olej/akryl/plátno, rozměr 65 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1385x

Vyvolávací cena: