Čas na serveru 13:11:26

Jaroslav Vlasák
Gnosis VII.

Id: 376902

Gnosis VII.

  •  / Gnosis VII. / Jaroslav Vlasák

akryl/olej/deska, rozměr 82 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 526x

Vyvolávací cena:

7 000