Čas na serveru 06:00:45

Jaroslav Vlasák
Kvantová rezonance

Id: 495902

Kvantová rezonance

  •  / Kvantová rezonance / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 29x

Vyvolávací cena:
7 500

155 000

Příhozy: 110