Jaroslav Vlasák
Kvantová rezonance
Id: 495902
kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 1577x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
10 500 Kč
2024,05-1,14,21,30,00
minimální příhoz 500 Kč