Čas na serveru 04:12:41

Jaroslav Vlasák
Labyrint

Id: 390504

Labyrint

  •  / Labyrint / Jaroslav Vlasák

akryl/sololit, rozměr 55 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2012x

Vyvolávací cena:

18 500