Čas na serveru 15:55:44

Jaroslav Vlasák
Mentální konstrukce

Id: 415502

Mentální konstrukce

  •  / Mentální konstrukce / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika/olej/akryl/sololit, rozměr 71 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 9809x

Vyvolávací cena:

14 000