Čas na serveru 03:58:20

Jaroslav Vlasák
Mnohotvárnost

Id: 485101

Mnohotvárnost

  •  / Mnohotvárnost / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 37 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 497x

Vyvolávací cena:

3 700