Čas na serveru 04:11:50

Jaroslav Vlasák
Někde

Id: 404102

Někde

  •  / Někde / Jaroslav Vlasák
  •  / Někde / Jaroslav Vlasák
  •  / Někde / Jaroslav Vlasák
  •  / Někde / Jaroslav Vlasák

strukturální malba, olej/akryl, malířská deska, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 4492x

Vyvolávací cena:

21 000