Čas na serveru 14:47:31

Jaroslav Vlasák
Neznámé formy

Id: 485102

Neznámé formy

  •  / Neznámé formy / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl, sololit, rozměr 54 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2827x

Vyvolávací cena:

14 000