Čas na serveru 05:49:39

Jaroslav Vlasák
Nové světy

Id: 454801

Nové světy

  •  / Nové světy / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 59 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 954x

Vyvolávací cena:

10 000