Čas na serveru 04:09:26

Jaroslav Vlasák
Numinózní zážitky

Id: 461501

Numinózní zážitky

  •  / Numinózní zážitky / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, olej/akryl/deska, strukturální malba, rozměr 85 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1924x

Vyvolávací cena:

12 000