Čas na serveru 09:20:19

Jaroslav Vlasák
Pocta Mikuláši Medkovi

Id: 495901

Pocta Mikuláši Medkovi

  •  / Pocta Mikuláši Medkovi / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 79 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2506x

Vyvolávací cena:

45 500

Příhozy: 53