Čas na serveru 14:14:16

Jaroslav Vlasák
Princip neurčitosti

Id: 343604

Princip neurčitosti

  •  / Princip neurčitosti / Jaroslav Vlasák

malba/sololit, rozměr 45 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 5269x

Vyvolávací cena:

10 000