Čas na serveru 04:54:33

Jaroslav Vlasák
Psychadelic meditation II.

Id: 381205

Psychadelic meditation II.

  •  / Psychadelic meditation II. / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika malba/deska, rozměr 75 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1174x

Vyvolávací cena:

8 600