Čas na serveru 04:47:41

Jaroslav Vlasák
Psychedelická meditace

Id: 451504

Psychedelická meditace

  •  / Psychedelická meditace / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 75 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1139x

Vyvolávací cena:

24 000