Čas na serveru 07:47:02

Jaroslav Vlasák
Psychedelická projekce

Id: 392402

Psychedelická projekce

  •  / Psychedelická projekce / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika olej/akryl/karton, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2295x

Vyvolávací cena:

27 000