Čas na serveru 04:25:34

Jaroslav Vlasák
Psychedelická projekce

Id: 392402

Psychedelická projekce

  •  / Psychedelická projekce / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika olej/akryl/karton, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2366x

Vyvolávací cena:

27 000