Čas na serveru 13:06:30

Jaroslav Vlasák
Rituální geometrie

Id: 350902

Rituální geometrie

  •  / Rituální geometrie / Jaroslav Vlasák

malba/koláž/karton, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, datováno, rámováno

zobrazeno: 1014x

Vyvolávací cena:

15 000