Čas na serveru 04:36:05

Jaroslav Vlasák
Rituální geometrie

Id: 426406

Rituální geometrie

  •  / Rituální geometrie / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 45 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 351x

Vyvolávací cena:

3 800