Čas na serveru 04:24:28

Jaroslav Vlasák
Souvislosti

Id: 454802

Souvislosti

  •  / Souvislosti / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 54 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1359x

Vyvolávací cena:

11 500