Čas na serveru 04:27:46

Jaroslav Vlasák
Šťastný strom

Id: 376209

Šťastný strom

  •  / Šťastný strom / Jaroslav Vlasák

olej/sololit, rozměr 50 x 57 cm, značeno vpravo dole s datací, původní štítek na zadní straně, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1110x

Vyvolávací cena:

2 900