Čas na serveru 12:45:51

Jaroslav Vlasák
Svatyně

Id: 472303

Svatyně

  •  / Svatyně / Jaroslav Vlasák
  •  / Svatyně / Jaroslav Vlasák
  •  / Svatyně / Jaroslav Vlasák
  •  / Svatyně / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 75 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 3216x

Vyvolávací cena:

30 000