Čas na serveru 04:56:38

Jaroslav Vlasák
Svatyně

Id: 472303

Svatyně

  •  / Svatyně / Jaroslav Vlasák
  •  / Svatyně / Jaroslav Vlasák
  •  / Svatyně / Jaroslav Vlasák
  •  / Svatyně / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 75 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 3280x

Vyvolávací cena:

30 000