Čas na serveru 06:01:53

Jaroslav Vlasák
Transformace

Id: 432701

Transformace

  •  / Transformace / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika olej/akryl/strukturální malba/sololit, rozměr 90 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2536x

Vyvolávací cena:

11 500