Čas na serveru 21:26:08

Jaroslav Vlasák
Vitráž

Id: 415501

Vitráž

  •  / Vitráž / Jaroslav Vlasák
  •  / Vitráž / Jaroslav Vlasák
  •  / Vitráž / Jaroslav Vlasák
  •  / Vitráž / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika/olej/akryl/sololit, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1836x

Vyvolávací cena:

14 444