Čas na serveru 04:18:37

Jaroslav Vlasák
Z cyklu Svět andělů

Id: 432702

Z cyklu Svět andělů

  •  / Z cyklu Svět andělů / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika olej/akryl/strukturální malba/sololit, rozměr 49 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 22010x

Vyvolávací cena:

14 500