Čas na serveru 05:48:00

Jaroslav Vlasák
Zdroj

Id: 461502

Zdroj

  •  / Zdroj / Jaroslav Vlasák
  •  / Zdroj / Jaroslav Vlasák
  •  / Zdroj / Jaroslav Vlasák
  •  / Zdroj / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, olej/akryl/deska, strukturální malba, rozměr 85 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 664x

Vyvolávací cena:

13 500