Čas na serveru 12:54:44

Jaroslav Votruba
Větrný mlýn

Id: 209708

Větrný mlýn

  •  / Větrný mlýn / Jaroslav Votruba

malba/papír/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu, zaskleno

zobrazeno: 2723x

Vyvolávací cena:

10 000

Příhozy: 49