Čas na serveru 21:40:17

Jaroslav Vožniak
Abstrakce

Id: 350006

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Jaroslav Vožniak

malba/sololit, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno na zadní staně, rámováno

zobrazeno: 1895x

Vyvolávací cena:

20 000