Čas na serveru 22:07:28

Jaroslav Vožniak
Abstrakce

Id: 165303

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Jaroslav Vožniak

strukturovaná malba/deska, rozměr malby 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2775x

Vyvolávací cena:
1 800

17 000

Příhozy: 58