Čas na serveru 09:29:09

Jaroslav Vožniak
Bílá abstrakce

Id: 275204

Bílá abstrakce

  •  / Bílá abstrakce / Jaroslav Vožniak

malba/papír/podloženo kartonem, rozměr 100 x 69 cm, značeno vpravo dole, po okrajích poškozeno popraskáním, oděrky na rámování, stav viz foto

zobrazeno: 1292x

Vyvolávací cena:

26 000